Nowe kłopoty Natalii Zastępy

3 grudnia 2019
ok. 2 minut czytania

Piosenka opowiada o zatracaniu się w szalonych uczuciach i emanuje młodzieńczą energią. Kawałek powstał we współpracy młodą kompozytorką Sanah oraz weteranami sceny: Maćkiem Wasio i Olafem Deriglasoffem.

Natalia Zastępa dała się poznać jako wokalistka czarująca głębokim, dojrzałem wokalem. Debiutancki singel artystki, „Za późno”, obejrzano w serwisie YouTube ponad 6 milionów razy. Drugim opublikowanym numerem był „Nie żałuję”. – Chodzi o to, żeby czerpać z życia, ile się da, a wszystko co nas spotyka – gorsze i lepsze chwile – mają wpływ na to, kim jesteśmy teraz – wyjaśnia artystka.

Natalia od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako 8-latka. Sceniczny debiut odbyła rok później – na krapkowickiej scenie podczas dni miasta. W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór „Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces. Od tamtej pory Zastępa szkoliła swój głos m.in. w Jazz Centrum w Opolu oraz obecnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Mietkiem Szcześniakiem i Januszem Radkiem oraz występy u boku zespołu Lombard czy Pawła Tomaszewskiego. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu w klasie humanistycznej.