Nowy klip Comy. Zobacz, dlaczego Daria Zawiałow chciała utopić Roguckiego

18 października 2017
ok. 2 minut czytania

– Obiecywałam, że teledysk do „Na Skróty” to nie koniec niespodzianek ode mnie i Piotrka Roguckiego – wyjaśnia Daria Zawiałow. – Zrobiliśmy coś czego chyba jeszcze nie było i co z pozoru wydawało się szalone i dość nierealne. A jednak! Oto tak zwany prequel historii, która toczy się w „skrótach” – sprawdźcie jak doszło do tego, że chciałam utopić Roguckiego! Teledysk Coma do utworu „Lajki” to mój malutki debiut aktorski, więc proszę otoczcie mnie falą wyrozumiałości. Dziękujemy wszystkim, którzy bardzo ciężko pracowali na planie obu teledysków, reżyseria to oczywiście wspaniała Dominika Podczaska.

– Główną rolę w naszym nowym teledysku „Lajki” zagrała Daria Zawiałow, dziękujemy za zaufanie i świetną aktorską robotę – potwierdzają muzycy Comy. – Teledysk jest fabularną odpowiedzią na najnowszy singiel Darii „Na Skróty”.

Najpierw należy więc obejrzeć „Lajki”, a następnie „Na skróty”.20 października zespół Coma wyda nową płytę „Metal Ballads vol. 1”.

Coma to jedna z najpopularniejszych rockowych formacji na polskiej scenie. Pochodząca z Łodzi ekipa zasłynęła singlami „Spadam” i „Leszek Żukowski”. Poprzedni, mający platynowy status tzw. „Czerwony album” pochodzi z października 2011 roku (zestaw doczekał się anglojęzyczna wersji „Don’t Set Your Dogs On Me” w 2013 roku). Na koncie mają 6 Fryderyków i 6 utworów, które dotarły do top 10 Listy Przebojów Trójki, w tym numer 1 „Los cebula i krokodyle łzy”.