Nowy klip Nothing But Thieves

13 października 2020
ok. 2 minut czytania

Nothing But Thieves dotychczas zaprezentowali 4 single z nadchodzącej płyty \”Moral Panic\”: \”Impossible\”, \”Real Love Song\”, \”Is Everybody Going Crazy?\” oraz \”Unperson\”. Utwory mają w sumie ponad 30 milionów odtworzeń.

Oto tracklista \”Moral Panic\”:

1. Unperson
2. Is Everybody Going Crazy?
3. Moral Panic
4. Real Love Song
5. Phobia
6. This Feels Like The End
7. Free If We Want It
8. Impossible
9. There Was Sun
10. Can You Afford To Be An Individual?
11. Before We Drift Away

Nothing But Thieves ogłosili również koncerty online, który będzie zapowiedzią europejskiej trasy koncertowej w 2021 roku. Dla zespołu wydarzenie \”Live From The Warehouse\” będzie czymś kompletnie nowym. Brytyjczycy są znani z energicznych i pełnych pasji występów, więc możemy spodziewać się genialnego przedstawienia. Koncerty odbędą się 28 i 29 października.

– Żyjemy w czasach, w których dalsze losy koncertów są nieznane. Mimo tego, że bardzo chcielibyśmy znów wyruszyć w trasę, jest to na ten moment niemożliwe – mówią muzycy. – Dlatego ostatnie miesiące poświeciliśmy na planowanie tego widowiska. Od początku nie chcieliśmy, żeby to wyglądało jak jakaś podróbka koncertu podczas livestream’u. Chcemy doświadczyć czegoś zupełnie nowego jako zespół. Będziemy grali na okrągło, a nasz występ uchwycą kamery z różnych punktów w sali koncertowej. Fajnie będzie zagrać parę starych i nowych kawałków. Nie możemy się doczekać.

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży. Najlepszą dla mieszkańców Polski datą będzie 29 października o godzinie 21. Fani, którzy kupią bilety, będą mieli możliwość ponownego obejrzenia występu przez tydzień od dnia koncertu.

Ostatnie kilka lat było dla Nothing But Thieves prawdziwą przygodą. Zespół sprzedał 700 tysięcy albumów i zgromadził 750 milionów odtworzeń. Zyskali lojalną rzeszę fanów, dzięki czemu stali się jedną z najbardziej popularnych rockowych grup na świecie.

Nothing But Thieves to Conor Mason (wokalista, gitara), Joe Langridge-Brown (gitara), Dominic Craik (gitara, klawisze), Philip Blake (gitara basowa) oraz James Price (perkusja). Na koncie mają płyty \”Nothing but Thieves\” z 2015 roku i \”Broken Machine\” z 2017 roku.