Nowy krążek twórców muzyki do \”Stranger Things\”

28 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Zapowiadana EP-ka ma ukazać się jesienią. Krążek nosi tytuł \”RR7387\” i składać będzie się z czterech utworów. Jak zdradził zespół, na wydawnictwo złożą się remiksy oraz \”ponowne interpretacje piosenek\”.

Zespół S U R V I V E powstał w 2009 roku w Austin w Teksasie. Grupa zyskała popularność po tym, jak dwóch z jej członków – Kyle Dixon i Michael Stein – zostało zaangażowanych do prac nad ścieżką dźwiękową do serialu \”Stranger Things\”. Album był nominowany do Grammy oraz otrzymał statuetkę Emmy.

Niedawno zakończono prace nad drugim sezonem \”Stranger Things\”. Akcja będzie rozgrywać się blisko rok po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Ponownie znajdziemy się w miasteczku Hawksins, w stanie Indiana. Do swych ról wracają Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Ponadto udział potwierdzili Sean Astin i Paul Reiser.

Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 27 października. Muzyką ponownie zajmują się Michael Stein i Kyle Dixon z S U R V I V E.