Nowy początek Sound\’n\’Grace i Kamila Bednarka

15 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Współautorem muzyki jest Josef Hedinger – amerykański kompozytor i wokalista, a produkcją zajął się Michał Kush. – Nagrywając ten utwór nie sądziliśmy, że jego wydźwięk nabierze dodatkowej mocy w dzisiejszych czasach – mówią Sound\’n\’Grace. – Pandemia wówczas miała trwać parę tygodni, a realia są takie, że kultura zdążyła już poryć się grubą warstwą kurzu. Zamknięci jako pierwsi, otwierani ostatni… Czujemy, że emocje, które zdążyły się w nas zdążyły się nagromadzić, w końcu muszą znaleźć wentyl, bo się po prostu udusimy.

Teledysk do utworu wyreżyserował Piotr Dylewski. W rolach głównych wystąpili Magdalena Celmer, Mateusz Rzeźniczak oraz przedstawiciele różnych specjalizacji artystycznych: malarz, tancerka, lalkarz i chór. Przysypani kurzem polegli w swoich czynnościach. Nikt już o nich nie pamięta. Dwoje młodych ludzi postanawia to zmienić.

Utwór \”Nasz Ślad\” znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie \”Początek\”, wraz z jego premierą zespół Sound\’n\’Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii.