Nowy singel Imagine Dragons

22 lutego 2018
ok. 1 minuta czytania

Świeży kawałek zespołu nosi tytuł „Next To Me” i można go posłuchać na Spotifyu. Za brzmienie piosenki odpowiada Alex Da Kid.

To pierwsze nagranie kwartetu od czasu ubiegłorocznego albumu „Evolve”. Premiera „Next To Me” zbiega się w czasie z ogłoszeniem amerykańskiej trasy koncertowej bandu, która rozpocznie się 5 czerwca w Hartford, w stanie Connecticut.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album „Night Visions” był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny – „Smoke + Mirrors” ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt („Night Visions” podwójna platyna, „Smoke + Mirrors” złoto). Ich dorobek zamyka longplay „Evolve”, który miał premierę w czerwcu 2017 roku.