Nowy singel Justina Biebera w Sylwestra

31 grudnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Sylwestrowy koncert Justina Biebera to oczywiście przedsięwzięcie wirtualne, choć artyście będzie towarzyszyć pięcioosobowa kapela, a całość odbędzie się \”w wielkiej sali koncertowej\”. Bilety kosztują 25 dolarów i można je kupić na stronie justinbieberNYE.com.

Przy okazji koncertu Justin Bieber zaprezentuje nową piosenkę zatytułowaną \”Anyone\”.

\”Changes\”, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. \”Changes\” było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stal się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube – żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.

Oh yeah I’m performing my new single #ANYONE during #BieberNYE tomorrow night https://t.co/r5iaCnY2rW— Justin Bieber (@justinbieber) December 30, 2020