Nowy singiel You Me At Six

20 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Utworowi towarzyszy makabryczny teledysk, w którym występuje aktor znany z filmu \”Joker\”, Leigh Gill. Można w nim także znaleźć nawiązanie do sceny z \”Gry o tron\”.

\”MAKEMEFEELALIVE\” oznacza początek nowego rozdziału w karierze You Me At Six. Ten pełen niepokoju, łączący punk rockową energię z hałaśliwymi breakbeatami utwór, to śmiała deklaracja dźwiękowa i pierwszy kawałek ze zbliżającego się siódmego albumu zespołu. Mówiąc o utworze, wokalista Josh Franceschi wyjaśnia, że opowiada on o odzyskiwaniu kontroli. Klip nakręcony został w technice POV (point of view – oczami bohatera) na podzielonym ekranie i wyreżyserowany przez Boucher & Gee. To mrożące krew w żyłach wizualne dopasowanie do emocji utworu. Niesamowity klip zrealizowano w jednym ciągłym ujęciu.

You Me At Six to jeden z największych i najbardziej płodnych brytyjskich zespołów rockowych XXI wieku. W ciągu piętnastoletniej kariery zdobyli w Wielkiej Brytanii cztery złote płyty, a ich albumy były pięciokrotnie w Top 10 najlepszych albumów na Wyspach. Ich ostatni longplay to \”VI\” z 2018 roku.