Odrobina pociechy Kali Uchis

24 kwietnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Głównym singlem z wydawnictwa jest „i want war (BUT I NEED PEACE)” wyprodukowane przez Rogéta Chahayeda (Travis Scott, Khalid, Halsey) i Sounwave (Kendrick Lamar). Kali Uchis zamierza wydać swój drugi album jeszcze w tym roku.

– Mam nadzieję, że tym wydawnictwem mogę Wam zaoferować odrobinę pociechy – napisała artystka. – Stworzyłam tę EP-kę w moim pokoju. Nie mogę doczekać się, aż światło dzienne ujrzy mój nowy album. Proszę, dbajcie o swoje serca, umysły, ciała i dusze. Ściskam Was mocno.

„To Feel Alive” to pierwsze wydawnictwo Kali Uchis od czasu singla „Solita”. Wychowana w Virginii oraz ojczyźnie rodziców – Kolumbii, artystka zyskała rozgłos za sprawą projektu „Por Vida” z 2015 roku.

Kali Uchis współpracowała z takimi artystami jak Gorillaz, Jorja Smith, Juanes, Diplo, Major Lazer, Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Bootsy Collins, Snoop Dogg, Kaytranada, Leon Bridges i wielu innych.

Tracklista „To Feel Alive EP”:
1. honey baby (SPOILED!)
2. angel
3. i want war (BUT I NEED PEACE)
4. To Feel Alive

Kali Uchis niedawno zaśpiewała w kawałku „10%” na albumie „Bubba” Kaytranady. Debiutancki album Kali Uchis, „Isolation”, ukazał się w kwietniu 2018 roku.