Odważna okładka Nicki Minaj

8 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Samozwańcza królowa rapu nie pozostawiła zbyt wiele wyobraźni. Okładkę można zobaczyć poniżej. Autorami zdjęcia są fotografowie mody Mert and Marcus.

Album \”Queen\” ukaże się na 10 sierpnia. Na płycie znajdą się prawdopodobnie dwie piosenki wydane przez raperkę w kwietniu czyli \”Chun-Li\” oraz \”Barbie Tingz\”.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą \”Pink Friday\”. Dwa lata później wydała \”Pink Friday: Roman Reloaded\”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, \”The Pinkprint\”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Ostatnio Nicki Minaj można było usłyszeć w nagraniu \”She For Keeps\” Quavo z zespołu Migos.

Okładka albumu #Queen w wykonaniu legendarnego duetu #MertAndMarcus. Pre-order rusza w następnym tygodniu! pic.twitter.com/brHAcxjAzg— Nicki Minaj Poland (@MinajPolandPage) 7 czerwca 2018