OFF Country Club Katowice. Więcej zespołów, sety DJ-skie i Kawiarnia Literacka

6 lipca 2021
ok. 2 minut czytania

Już tylko miesiąc dzieli nas od OFF Country Club, więc najwyższy czas odsłonić wszystkie tajemnice. Mamy dla was więcej koncertów, sety DJ-skie i pasjonujące dyskusje w Kawiarni Literackiej, którą tradycyjnie już zawiaduje Sylwia Chutnik.

6 sierpnia, piątek
Oprócz Mitch & Mitch i Artura Rojka tego wieczoru zobaczycie koncert duetu Tuzza. Ricci i Benito w sobie tylko znany sposób pożenili wielki świat trapu, lokalny sznyt polskiego rapu z gangsterskim sznytem przedmieść Neapolu. Zachwycili debiutem \”Fino Alla Fine\” (2018), poprawili brawurowym \”Giardino\” (2020), ale i w tym roku budzą \”Niepokój\” wśród konkurencji. Gażę za koncert wypłacamy im w \”Euro\”.

Sety DJ-skie:
16:30 – 19:00 – Raidho & T. Etno + An on Bast
20:20 -21:30 – Brodka DJ Set
23:00 – 01:00 – Siasia

7 sierpnia, sobota

Zanim sceną władać będzie Król, a następnie Brodka, usłyszycie koncert Immortal Onion. To trójmiejskie trio, które bywa nazywane jazzowym, co jednak nie wyczerpuje tematu. Sami muzycy zresztą twierdzą, że ich obszar zainteresowań to również minimal music, fusion czy progresywny metal. Dzięki \”XD [Experience Design]\”, swojej drugiej płycie, weszli w radar fanów nowoczesnej muzyki tanecznej. I pewnie objechaliby co lepsze festiwale z elektroniką, gdyby album nie ukazał się tuż przed zarazą. W Katowicach nadrobimy stracony czas…

Sety DJ-skie:
16:30 – 19:00 – Feeria
20:20 – 21:30 – DJ Death Is Not The End
23:00 – 01:00 – Awill
8 sierpnia, niedziela

Zanim Smolik zagra specjalny koncert z okazji 20-lecia albumu „Smolik”, a po nim scenę przejmie Quebonafide, zobaczycie koncert Hage-O. To warszawskie trio, którego \”muzyka brzmi tak, jak smakują kwaśne żelki\”. Grają warmcore\’a, cokolwiek to znaczy, w dodatku robią to głośno i dobrze.

Sety DJ-skie:
16:30 – 19:00 – Śląski Program Kosmiczny
20:20 – 21:30 – Król DJ Set
23:00 – 01:00 – Orion Orient

OFF Country Club to również spotkania w Kawiarni Literackiej pod kuratelą Sylwii Chutnik. W czasie tegorocznej edycji zastanowimy się, jak wygląda sytuacja piszących mężczyzn i opisywanych kobiet, roślin, serc, środkowej Wołgi i rysujących aktorek. Będzie można również podziwiać prace Matyldy Damięckiej. A wszystko to rozegra się w scenerii namiotu, w którym znajdzie się księgarnia i kawa.