OFF Festival: PJ Harvey zaśpiewa w sobotę

3 lipca 2017
ok. 2 minut czytania

– Cztery sceny OFF Festivalu gościć będą wspaniałą, bezkompromisową, odkrywczą muzykę z każdego zakątka świata, z każdej gatunkowej szuflady – zapewniają organizatorzy. – Wszystko usłyszeć i wszystkich zobaczyć, choćby przez chwilę, będzie bardzo trudno, ale dzięki opublikowanym dzisiaj szczegółom programu będziecie mogli dobrze zaplanować sobie ten intensywny weekend.

Oto harmonogram:

Piątek – 4 sierpnia
Scena Główna:
15.00 – 15.30 – The Fruitcakes
16.10 – 16.50 – Bitamina
17.40 – 18.30 – Ulrika Spacek
19.40 – 20.40 – Trupa Trupa
21.50 – 22.50 – Shellac
00.00 – 01.20 – Feist

Scena Leśna:
15.35 – 16.05 – Guiding Lights
16.55 – 17.35 – Shame
18.35 – 19.35 – The Men
20.45 – 21.45 – Łoskot
22.55 – 23.55 – Beak>
01.25 – 03.00 – The Black Madonna

Scena Trójki:
15.00 – 15.30 – Salk
16.10 – 16.50 – C Duncan
17.40 – 18.30 – Spoiwo
19.40 – 20.40 – IDLES
21.50 – 22.50 – Helado Negro
00.00 – 01.20 – Batushka

Scena Eksperymentalna – kurator Michael Gira / Mouth to Mouth:
15.35 – 16.05 – Mir + Ter
16.55 – 17.35 – Raphael Rogiński solo
18.35 – 19.35 – Carla Bozulich
20.45 – 21.45 – Michael Gira
22.55 – 23.55 – Hexa gra soundtrack do „Factory Photographs” Davida Lyncha
01.25 – 03.00 – Anna von Hausswolff

Sobota – 5 sierpnia
Scena Główna:
15.00 – 15.30 – Duży Jack
16.10 – 16.50 – Ralph Kaminski
17.40 – 18.30 – Sheer Mag
19.40 – 20.55 – PJ Harvey
22.05 – 23.05 – Mitch & Mitch
00.15 – 01.30 – Talib Kweli live

Scena Leśna:
15.35 – 16.05 – Bluszcz
16.55 – 17.35 – Siksa
18.35 – 19.35 – Anna Meredith
21.00 – 22.00 – Wolves In The Throne Room
23.10 – 00.10 – Jessy Lanza
01.20 – 03.00 – Kornél Kovács

Scena Trójki:
15.00 – 15.30 – Wilcze Jagody
16.10 – 16.50 – Kikagaku Moyo
17.40 – 18.30 – Ryley Walker
19.40 – 20.40 – Silver Apples
22.05 – 23.05 – Royal Trux
00.15 – 01.15 – Kwadrofonik i Artur Rojek grają „Symfonię przemysłową Nr 1” Davida Lyncha

Scena Eksperymentalna – Dzień Etno:
15.35 – 16.05 – Frele
16.55 – 17.35 – Richard Dawson
18.35 – 19.35 – Noura Mint Seymali
21.00 – 22.00 – Żywizna
23.10 – 00.10 – Janka Nabay & The Bubu Gang
01.20 – 02.20 – Phurpa

Niedziela – 6 sierpnia
Scena Główna:
15.00 – 15.30 – New People
16.10 – 16.50 – Bastard Disco
17.45 – 18.45 – Idris Ackamoor & The Pyramids
19.55 – 20.55 – Boris gra „Pink”
22.05 – 23.05 – Conor Oberst
00.15 – 02.50 – Swans

Scena Leśna:
15.35 – 16.05 – Kobieta z wydm
16.55 – 17.40 – Circuit des Yeux
18.50 – 19.50 – Made In Poland gra „Martwy kabaret'
21.00 – 22.00 – Thee Oh Sees
23.10 – 00.10 – Pro8l3m

Scena Trójki:
15.00 – 15.30 – Mateusz Franczak
16.10 – 16.50 – L.Stadt
17.45 – 18.45 – Frankie Cosmos
19.55 – 20.55 – Preoccupations
22.05 – 23.05 – Arab Strap
00.15 – 01.15 – Oliver Coates
01.55 – 02.55 – Moor Mother

Scena Eksperymentalna:
15.35 – 16.05 – Lor
16.55 – 17.40 – Group A
18.50 – 19.50 – Mapa
21.00 – 22.00 – Wrekmeister Harmonies
23.10 – 00.10 – This Is Not This Heat

Ruszyła również sprzedaż biletów jednodniowych w cenie 160 złotych. W dniu koncertu bilet dostępny będzie w cenie 170 złotych. Karnety na cały festiwal wciąż są w sprzedaży.