Ognista Sofia Carson w singlu \”Fool\’s Gold\”

29 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

W \”Fool\’s Gold\” słyszymy mocne inspiracje soulem i funkiem, a gitara łączy się z pulsującą linią basu. Do singla powstał teledysk w reżyserii Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Drake). Klip nieprzypadkowo wiąże się z motywem ognia.

– To początek dłuższej historii, którą zamierzam podzielić się ze światem. W \”Fool\’s Gold\” poznajemy dziewczynę, którą tylko krok dzieli od zakochania się po uszy oraz doświadczenia uczucia, które wydaje się zbyt piękne, by było prawdziwe – mówi Sofia Carson. – Zanim da się całkowicie pochłonąć tym emocjom, głos w jej głowie zadaje pytanie: \”Czy to się dzieje, czy może nie wszystko złoto, co się świeci?

Sofia Carson niedawno otrzymała tytuł ambasadorki UNICEF. Wkrótce będzie można ją także oglądać w filmie \”Purple Hearts\”. Artystka przygotowuje się do wydania kolejnych piosenek.

Sofia Carson jako wokalistka może pochwalić się niemal miliardem streamów swoich utworów oraz 2 miliardami wyświetleń, debiutem na Billboard 200 oraz świetnie przyjętymi albumami-soundtrackami. Na jej aktorski dorobek składają się takie produkcje jak \”Poczujcie rytm\”, \”Songbird. Rozdzieleni\”, \”Pretty Little Liars: The Perfectionists\”, \”Następcy\” czy nadchodzące \”Purple Hearts\”. Carson jest nie tylko ambasadorką UNICEF, ale też pierwszą światową ambasadorką Latin Grammy Cultural Foundation raz członkinią Ambassadors Council for The House of Blues Music Forward Foundation.