Oh Wonder dzielą się szczęściem

3 stycznia 2020
ok. 1 minuta czytania

Oh Wonder w „Happy” analizują miłość w czasach milenialsów. Utwór zainspirowany jest momentem, w którym życzysz swojemu byłemu partnerowi szczęścia w nowym związku i robisz to szczerze. Singiel powstał z myślą o byłej dziewczynie Anthony’ego.

„No One Else Can Wear Your Crown” zostało w całości napisane i wyprodukowane w domowym studiu Oh Wonder, a w miksach uczestniczył Cenzo Townshend (Bat For Lashes, Christine and The Queens, Jungle). Na album trafiło 10 utworów opisujących różnorodne emocje oraz doświadczenia. Część materiału powstała na ostatniej trasie koncertowej zespołu, inne numery w trakcie przerwy, w której Oh Wonder pozwoliło sobie na lekkie podsumowanie dotychczasowej kariery (album w top 10, miliard streamów, wyprzedane koncerty na całym świecie).

Motywami przewodnimi „No One Else Can Wear Your Crown” są samoakceptacja, dodawanie siły oraz radość. Słychać to nie tylko w „Happy”, ale również w „Hallelujah”, pierwszym singlu, który promował wydawnictwo. Josephine i Anthony napisali ten kawałek z myślą o wszystkich osobach, które usłyszały kiedyś, że nie mogą czegoś zrobić.

Oh Wonder „No One Else Can Wear Your Crown” – lista utworów:
1. Dust
2. Happy
3. Better Now
4. Hallelujah
5. In And Out Of Love
6. How It Goes
7. Drunk On You
8. Nothing But You
9. I Wish I Never Met You
10. Nebraska