Oliver Malcolm z nowym singlem

10 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Skywalker\” jest prawdopodobnie najbardziej osobistym singlem w dotychczasowym dorobku Olivera Malcolma. Utwór powstał w momencie, w którym artysta podjął odważną decyzję o porzuceniu kariery producenta, by skupić się na solowej karierze. W klipie oglądamy nowy dom artysty, senne miasteczko w Wielkiej Brytanii. Na debiutanckiej EP-ce artysty, poza \”Skywalker\”, pojawią się tez wcześniej wydane single \”Switched Up\”, \”The Machine\” czy \”Outside\”.

– Tworzenie \”Skywalker\” i całej EP-ki było niczym podróż, nie wiem skąd i dokąd, ale myślę, że właśnie dlatego tak mocno zaangażowałem się w proces kreatywny – mówi ulubieniec mediów. – Wszyscy jesteśmy w jakiejś podróży i myślę, że każdy musi to rozgryźć na swój sposób. Oto ludzkie doświadczenie.

20-latek debiutował rok temu singlem \”Switched Up\”, który zapewnił mu uznanie takich mediów jak \”New York Times\”, \”FADER\”, \”NME\”, \”Clash\” i wiele innych.

Oliver Malcolm nauczył się grania z winyli jako 12-latek. Niedługo potem zaopatrzył się w program Logic i nauczył się produkcji. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak IDK, AlunaGeorge, Joey Bada$$, Jay Rock, Masego, Tinashe i wielu innych. W swoich solowych kawałkach Malcolm odpowiada za produkcję, wokale, kompozycje, inżynierię, mix i mastering. Jego brzmienie jest wyjątkowe i nie da się go podporządkować wyłącznie do jednego gatunku. To dopiero początek jego niezwykle ekscytującej drogi.