Oly. i Drivealone supportami How To Dress Well

13 listopada 2014
ok. 1 minuta czytania

Oly. to 20-letnia singer-songwriterka, o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium (gra na ukulele i kalembie). Debiutowała w tym roku, gościnnym występem w piosence Fismolla – „The Healing”. Występowała już m.in. na pierwszej edycji Nextpop Festival i na wspólnej trasie z islandzkim zespołem Low Roar. Na 2015 rok planowana jest premiera jej debiutanckiej płyty.

Drivealone to solowy projekt Piotra Maciejewskiego, jednego ze współzałożycieli zespołu Muchy, który rozstał się z grupą w 2011 roku. Maciejewski jest producentem muzycznym, autorem licznych remiksów, a także producentem teatralnym. Na koncie ma dwa wydawnictwa – „Thirty Heart Attacks A Day” i „Letitout + Satellites”. Obecnie Drivealone pracuje nad premierowym materiałem, którego przedsmak można już usłyszeć na żywo. Skład koncertowy uzupełniają Maks Psuja na perkusji i Jakub Holak na basie.

Wizyta How To Dress Well będzie pierwszą okazją do usłyszenia materiału z nowej płyty „What Is This Heart?” na żywo w Polsce.

Bilety dostępne są na stronach Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.