Oly. znów w tarapatach. Posłuchaj piosenki z filmu

7 marca 2018
ok. 2 minut czytania

Utwór nosi tytuł \”Nie ma Cię tu\”. – Piosenka opowiada o uczuciach głównej bohaterki, małej Julki, która musi zmierzyć się z otaczającą ją rzeczywistością i mnóstwem kłopotów – wyjaśnia wokalistka. – I czuje się w tym wszystkim bardzo samotna.

Nagrania, którego współtwórcą jest Andrzej Konieczny, można posłuchać poniżej. Poprzedni kawałek Oly. z filmu to \”Biegnij\”.

Bohaterką obrazu \”Tarapaty\” jest Julka. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz – pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

W rolach głównych występują Hania Hryniewicka i Kuba Janota-Bzowski. W obsadzie znaleźli się Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maria Maj i Krzysztof Stroiński.

Film gościł w kinach w ubiegłym roku.

Oly. wokalistka i autorka piosenek, o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium (gra na ukulele i kalembie). Debiutowała gościnnym występem w piosence Fismolla – \”The Healing\”. Jej debiutancka płyta, \”Home\” wydana została w 2015 roku nakładem Nextpop.