Operacje plastyczne St. Vincent

3 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Za reżyserię odpowiada Willo Perron. Wideo stanowi satyrę na współczesne kanony piękna. W surrealistycznym klipie widzimy wokalistkę poddającą się operacjom plastycznym. Z efektem można zapoznać się tutaj.

\”Los Angeles\” to drugi po \”New York\” kawałek zapowiadający album \”Masseduction\”. Do rąk fanów dzieło trafi 13 października nakładem Loma Vista. Składający się z 13 utworów piąty studyjny krążek artystki wyprodukował Jack Antonoff (fun., Bleachers). Sesja odbywała się w Electric Lady Studios na Manhattanie. W niedawnym wywiadzie gwiazda wyznała, że gościnnie na wydawnictwie pojawi się jej była dziewczyna, Cara Delevingne.

Oto tracklista:
1. Hang On Me
2. Pills
3. Masseduction
4. Sugarboy
5. Los Ageless
6. Happy Birthday, Johnny
7. Savior
8. New York
9. Fear The Future
10. Young Lover
11. Dancing with a Ghost
12. Slow Disco
13. Smoking Section

Dotychczasowy dorobek St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć na nowej płycie The Chemical Brothers, \”Born in the Echoes\” (2015). Amerykanka ostatnio wyreżyserowała film \”The Birthday Party\”, którego premiera odbyła się podczas ostatniego festiwalu Sundance Film Festival. Ponadto była ambasadorką Record Store Day 2017, podczas którego ukazał się charytatywny 7-calowy singel nagrany wspólnie z Johnem Legendem.

Annie Clark, jak naprawdę nazywa się artystka, poinformowała ostatnio, że zajmie się reżyserią adaptacji powieści \”Portret Doriana Graya\” Oscara Wilde\’a.