Ostatnie bilety na Hugh Lauriego

3 czerwca 2013
ok. 1 minuta czytania

Artysta, znany przede wszystkim z głównej roli w telewizyjnym serialu „Dr House”, przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jego najnowszy album – „Didn’t It Rain”. Bilety do kupienia w punktach Ticketpro.pl, Eventim.pl, Ebilet.pl czyli m.in. w salonach EMPiK, sklepach Saturn oraz Media Markt.

Nowoorleańskim bluesem Hugh Laurie, który jest wspaniałym wokalistą, pianistą, a potrafi grać również na gitarze, perkusji i saksofonie, oczarował fanów na debiutanckiej płycie „Let Them Talk” z 2011 roku, która sprzedała się w blisko milionie kopii na całym świecie, w kilku krajach pokrywając się platyną i złotem. Talentem wspomogli go wówczas między innymi Tom Jones, Dr. John czy Irma Thomas.

6 maja, czyli dokładnie miesiąc przed pierwszym polskim koncertem, premierę miał drugi album Lauriego – „Didn’t It Rain”. Na drugim krążku Anglik wybrał się w podróż ku sercu Ameryki. Sięga do takich twórców jak W.C. Handy („St Louis.Blues”), Jelly Roll Morton („I Hate A Man Like You”) czy Little Brother Montgomery („Vicksburg Blues”). Nie zapomina jednak również o bardziej współczesnych artystach. Jak choćby wspomniany Dr. John („Wild Honey”) czy znany z The Animals – Alan Price („Changes”).

Wejściówki kosztują (w zależności od miejsc) 180 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł oraz 350 zł.