Otsochodzi chce zwiedzać świat

11 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

„Worldwide” promuje album „Miłość”, który trafi do fanów 1 lutego. Za klip odpowiada Jakub Blank. Bit do tego kawałka przygotował Fast Life Sharky, a mix i mastering jest dziełem Enzu.

„Miłośc” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy kolor”. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu „Slam”. Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

– Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać – dosłownie – mówi Otsochodzi. – Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. Miłość.