Ozzy Osbourne i Post Malone w animowanym klipie

12 lutego 2021
ok. 2 minut czytania

Podczas imprezy premierowej w jednej z amerykańskich stacji radiowych, Ozzy wspominał sytuację z czasów nagrywania płyty \”VOL. 4\” z Black Sabbath. Książę Ciemności przez przypadek uruchomił wtedy domowy alarm, a policja okrążyła miejsce ich pobytu. Poza policją, otaczała ich też góra marihuany i kokainy. Wtedy właśnie artysta zaczął krzyczeć \”IT\’S A FUCKIN\' RAIIIIID\” chowając narkotyki w łazience. Klip, w którym Ozzy i Post Malone przeżywają niezłą przygodę został wyreżyserowany przez Tomasa Lenerta. Teledysk zaczyna się od sławnej miejscówki w Bel Air (tej samej, która zainspirował piosenkę), a później przenosi się na ulice Miasta Aniołów.

– Parę lat temu, nawet nie wiedziałem kim jest Post Malone. Od naszej pierwszej studyjnej współpracy, dwa razy wystąpiliśmy na żywo. Oczywiście Covid-19 uniemożliwił wspólne pojawienie się na planie zdjęciowym, więc postanowiliśmy przedstawić całą sytuację animacją – mówi Ozzy Osbourne.

Album, z którego pochodzi nowy singiel wyprodukował Andrew Watt, producent m.in. Post Malone\’a, 5 Seconds of Summer, blink-182, Charliego Putha i Justina Biebera, Za instrumenty chwyciły legendy rocka. Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers nagrał perkusję, a Duff McKagan gitarę basową.

– Tworzenie tego albumu dało mi wiele frajdy! Jest on zupełnie inny od moich poprzednich projektów – powiedział Ozzy. – Mieliśmy szybkie tempo pracy, co nie zdarzyło się od pierwszego albumu z Black Sabbath. To był inny proces tworzenia, który mi się podobał. To prawdopodobnie najważniejszy album, który stworzyłem od długiego czasu. Prawdopodobnie od \”No More Tears\”.

Oprócz Chada i Duffa, swoich talentów na płycie użyczyli: Elton John, Post Malone, Slash i Tom Morello (Rage Against The Machine). Wszystko wyszło jakoś naturalnie – mówi Ozzy o gościach na albumie. Slash to mój bliski przyjaciel, tak samo z resztą jak Elton. Podczas pisania tego albumu przypomniała mi się stara piosenka Eltona i powiedziałem do Sharon: \”Zastanawiam się, czy mógłby na tym zaśpiewać?\”.