Page Hamilton chwali Gavina Rossdale’a

15 czerwca 2004
ok. 1 minuta czytania

Nad całością materiału frontmana zespołu Bush czuwał lider grupy Helmet – Page Hamilton, który oprócz tego, że jest producentem płyty, udzielał się także jako gitarzysta i współtwórca tekstów piosenek.

– Ludzie będą podekscytowani i zdziwieni materiałem, który nagraliśmy – twierdzi Hamilton. – Nie ujmując niczego Bush – zrobili, co zrobili – ale nie byli najbardziej zgraną kapelą na świecie. Tak naprawdę, wszystko opierało się na wokalu Gavina i na tym się skoncentrowaliśmy. Starałem się uprościć aranżacje i nadać utworom ekscytujący kształt. To nie przechwałki, ale wydaje mi się, że to będzie najlepszy album jaki Gavin kiedykolwiek nagrał.

Hamilton dodał także, że w sierpniu muzycy planują zarejestrowanie trzech piosenek w Nowym Jorku. W sesji nagraniowej brał udział także Chris Traynor – nowy gitarzysta Helmet. Muzyk już wcześniej koncertował z Bush.

Przypomnijmy, że jak do tej pory nie pojawiły się oficjalne informacje na temat rozpadu Bush. Jednak od czasu trasy koncertowej, promującej w 2001 roku krążek „Golden State”, formacja nie wznowiła działalności.