Panseksualna Demi Lovato

30 marca 2021
ok. 2 minut czytania

We wtorek rano Demi Lovato pojawiła się w najnowszym odcinku \”The Joe Rogan Experience\”, aby porozmawiać z gospodarzem podcastu o jej nadchodzącym albumie, filmie dokumentalnym i nie tylko. Gdy temat zszedł na bardziej intymne sprawy Demi Lovato ujawniła się jako osoba panseksualna.

– Nie wiem czy skończę z facetem – powiedziała Demi Lovato, która niedawno zerwała zaręczyny z Maxem Ehrichem. – Jestem teraz taka niezdecydowana. Zapewne z tego powodu jestem też taka zamknięta.

Joe Rogan zadał kilka wyjaśniających pytań, aż doszedł do sugestii, że termin panseksualna jest odpowiedni dla Demi Lovato. – Tak, panseksualna – powiedziała z uśmiechem wokalistka.

W rozmowie Demi Lovato opowiedział też o tym, jak po raz pierwszy zauważyła coś w sobie, widząc słynną scenę pikniku z filmu \”Szkoła uwodzenia\” pomiędzy Sarah Michelle Gellar i Selmą Blair.

– Och podobało mi się to – wspomina wokalistka. – Ale poczułam wielki wstyd, ponieważ dorastałam w Teksasie jako chrześcijanka. Gdy tylko pojawiało się we mnie jakieś zainteresowanie kobietą, rezygnowałam z tego, zanim nawet zastanowiłam się nad tym, co czułam.

Nowa płyta Demi Lovato, \”Dancing With the Devil… The Art of Starting Over\”, ukaże się 2 kwietnia.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, \”Confident\” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to \”Tell Me You Love Me\” z 2017 roku. Lovato ma też aktorskie doświadczenie. Można było oglądać w produkcjach \”Glee\”, \”Od zmierzchu do świtu\” i \”Zoolander 2\”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach \”Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski\”.

Panseksualizm czy też omniseksualizm to seksualny, romantyczny lub emocjonalny pociąg do osób niezależnie od ich płci, lub tożsamości płciowej. Osoby panseksualne zapewniają, że kwestie płci kulturowej i płci nie są czynnikami wpływającymi na ich romantyczny lub seksualny pociąg do innych.