Paramore ma coś do powiedzenia

4 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Ujawniona piosenka nosi tytuł „Told You So”. Jako pierwsi usłyszeli ją słuchacze audycji Zane’a Lowe’a, która nadawana jest w radiu BBC, w audycji Beats 1. Kawałek znalazł się również w serwisie Apple Music i jest dostępny pod tym adresem.

– Wiele przeszliśmy i gdybyśmy tego nie doświadczyli, nie bylibyśmy tu i nie cieszylibyśmy się tym, co robimy – wyjaśniała w audycji wokalistka Hayley Williams. – Dziś łączy nas głęboka, szczera przyjaźń. Te refleksje dały początek piosence. Potem dodałam do niej spojrzenie na moje własne życie.

Wcześniej fani Paramore mieli okazję zapoznać się z piosenką „Hard Times”, która jako pierwsza zapowiada album „After Laughter”. Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku. Numer można sobie przypomnieć tu.

W sesji nagraniowej płyty wdział udział perkusista Zac Farro, który odszedł z zespołu w 2000 roku. Nad brzmieniem czuwali Justin Meldal-Johnsen oraz gitarzysta bandu, Taylor York.

Oto tracklista:
1. Hard Times
2. Rose-Colored Boy
3. Told You So
4. Forgiveness
5. Fake Happy
6. 26
7. Pool
8. Grudges
9. Caught In The Middle
10. Idle Worship
11. No Friend
12. Tell Me How

Ostatni, imienny album Paramore pochodzi z kwietnia 2013 roku. Rockowa grupa na koncie ma przeboje „Misery Business”, „Crushcrushcrush”, „Decode”, „Monster”, „Still Into You” czy „Ain’t It Fun”. Trzy z czterech i płyt pokryły się co najmniej platyną („Riot!” z 2007 roku podwójną platyną).