Paris Jackson ciągle prześladowana przez media

19 marca 2019
ok. 2 minut czytania

Od premiery filmu „Leaving Neverland” Paris Jackson stała się obiektem wzmożonego zainteresowania prasy brukowej. Kilka dni temu w TMZ pojawiły się informacje o rzekomej próbie samobójczej a teraz z kolei początkująca aktorka została oskarżona o zaśnięcie za kierownicą.

– Przez cały tydzień piszą o o mnie bzdury – napisała Paris Jackson. – Teraz wymyślili, że zasnęłam za kierownicą. Zrobili mi zdjęcia z daleka gdy mój chłopak tankował benzynę, a ja zamknęłam oczy, bo słuchałam mojej ulubionej piosenki.

„Leaving Neverland” to dwuczęściowy dokument, którego bohaterami są dwaj mężczyźni rzekomo wykorzystywani przez Michaela Jacksona. James Safechuck miał 10 lat gdy znalazł się na ranczu Neverland, a Wade Robson 7 lat. W filmie zobaczymy wywiady z Safechuckiem (37 lat) i Robsonem (41 lat), a także wypowiedzi matek, żon i rodzeństwa mężczyzn. Za reżyserię odpowiada Dan Reed.

Paris Jackson ma 21 lat i jest u progu aktorskiej kariery. Niedawno zagrała w serialu „Star” Lee Danielsa i potwierdziła udział w nowym sezonie. Córkę Jacksona można było również zobaczyć w klipie The XX do nagrania „I See You”, gdzie pojawiła się u boku gwiazdy „Stranger Things”, Millie Bobby Brown. 9 marca 2018 trafił do kin film „Gringo”, w którym Paris Jackson zagrała niewielka rolę.