Paskudna woskowa rzeźba Lady GaGi. Fani są wściekli

24 października 2017
ok. 2 minut czytania

Paskudztwo zostało odsłonięte w Limie, w stolicy Peru. Wokalistka została uwieczniona w swej osławionej mięsnej kreacji, w której wystąpiła w 2010 roku na MTV Video Music Awards. Podobizna 31-latki niestety w ogóle jej nie przypomina. Wygląda staro i trochę jak transwestyta. Fani mają jeszcze ciekawsze spostrzeżenia.

– To woskowa rzeźba karalucha z kosmosu, który zamordował Lady Gagę i przywdział jej skórę – napisała jedna z sympatyczek artystki, zamieszczając na Twitterze zdjęcie.

– Jakim cudem komuś zapłacono za stworzenie takiej figury Lady Gagi – dziwi się na swoim profilu inny fan.

Lady Gaga we wrześniu trafiła na obserwację do szpitala. Po diagnozie okazało się, że potrzebuje dłuższej przerwy i leczenia, dlatego musiała zrezygnować z jesiennych występów w Europie, ale wróci na Stary Kontynent w styczniu 2018 roku.

Amerykanka cierpi na fibromialgię, przewlekłą chorobę charakteryzującą się chronicznym bólem w układzie ruchu. Chorzy czują się często zmęczeni, mają poczucie sztywności, a sen nie zapewnia wypoczynku. Więcej o chorobie wokalistki będzie dowiedzieć się z dokumentu „Gaga: Five Foot Two”, który zrealizował Netflix.

Wokalistka ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, „Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku.

Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie „A Star Is Born”, nowej wersji „Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.