Paula Abdul i lalki Bratz

10 stycznia 2007
ok. 2 minut czytania

Abdul, ostatnio bardziej znana jako juror Idola niż piosenkarka, wystąpi w niewielkiej roli w obrazie „Bratz: The Movie”. Artystka zajmie się także pomocą w wyborze dziewczyn mających zagrać główne role oraz konsultacją muzyczno-taneczną.

Scenariusz napisany przez Johna Dolittle opowiada o Yasmin, Ari, Cloe i Jade, czterech zupełnie różnych dziewczynach pochodzących z odmiennych światów, które chodzą do tej samej szkoły. Nastolatki przeżywają wzloty i porażki, dzięki temu ucząc się co znaczy prawdziwa przyjaźni, która pomaga przetrwać napięcia w szkole i problemy rodzinne.

„Bratz” to jedna z największych sieci sklepów z zabawkami w Stanach Zjednoczonych. Wydaje także własne czasopismo, animacje oraz liczne filmy na DVD i gry video. Bohaterowie pełnometrażowego filmu „Bratz” w reżyserii Seana McNamary to najpopularniejsze postacie z zabawkowego świata. Seria lalek powstała w 2001 roku i od tego momentu cieszy się niezwykłą popularnością.

Główną atrakcją lalek Bratz jest możliwość przebierania ich w stroje podobne do noszonych przez współczesne dziewczęta. Ich ubrania są w stonowanych kolorach, z dodatkami poszukiwanymi przez dziewczyny na całym świecie. Lalki Bratz to prawdziwe współczesne nastolatki. Ich pasją jest moda, stroje hiphopowe, „przetarte” dżinsowe spódnice, modne skórzane kurtki i odjazdowe dodatki.

Paula Abdul już wcześniej angażowała się w produkcje filmowe szczególnie jako choreograf. Wystąpiła tez w kilku produkcjach telewizyjnych.

„Head over Heels”, ostatnia regularna płyta artystki ukazała się w 1995 roku.