Paulina Przybysz na migi dla dzieci i Disneya

30 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało we współpracy z Fundacją Kultury Bez Barier. W wyjątkowym klipie widzimy słowa piosenki przetłumaczone na język migowy. Bohaterami teledysku są dzieci z Instytutu Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie. Z efektem można zapoznać się poniżej.

– W końcu zaśpiewałam w bajce, w sumie zawsze chciałam się uwiecznić w bajce, bo nasze dzieci tłuką te bajki w kółko i oni tam śpiewają i śpiewają i ja też chciałam być jakimś zwierzem – mówiła przy okazji premiery „Nie bój się chcieć” wokalistka.

„Zwierzogród” opowiada o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman) – lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin) – sprytna królica. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde’a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

Paulina Przybysz przeszło dwie dekady zachwyca głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień m.in. Fryderyków i Superjedynek. 6 października wydała solową płytę „Chodź tu”.