Paulina Przybysz rzuca wyzwanie kobietom

18 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

– Dziewczyny, matki, żony, przyjaciółki, koleżanki, kobiety – rzucam Wam wyzwanie bycia bohaterkami – czytamy na facebookowym profilu artystki. – Nagrajcie krótkie video pod muzykę mojego premierowego singla „Dzielne kobiety” (fragment dostępny do pobrania pod linkiem). W swoich odważnych filmikach szalejcie, wyzwólcie tajemne siły, tańczcie jakby nikt nie patrzył! Wrzucajcie filmiki na swoje profile na Facebook i Instagramie – koniecznie z #dzielnekobiety. Nominujcie do wyzwania znajome. Ja swój już nagrałam i rzucam wyzwanie: Zamilska, Monika Borzym, Magdalena Schejbal, Anna Magdalena Karwan, Barbara Wrońska. Macie 24H na nagranie swoich filmików i nominację 6 znajomych:) Akcja trwa do 24 maja. Spośród Was biorących udział w akcji zaproszę 3 osoby do spotkania ze mną na live chat w dzień przed premierą. Pogadamy, ja Wam zaśpiewam i będę miała jeszcze dla Was małą niespodziankę:) 3, 2, 1 start… czekam na Wasze filmiki. Podejmijcie wyzwanie. Pokażcie się światu #dzielnekobiety.

Wideo, które nakręciła Paulina można obejrzeć tutaj.

Singel „Dzielne kobiety”, którego premierę wyznaczono na 26 maja, zapowiadać będzie nową płytę Pauliny Przybysz. Wokalistka szykuje autorski solowy albumem, który wyda pod własnym nazwiskiem. W zestawie znajdą się utwory zaśpiewane po raz pierwszy Po polsku.Longplay zaplanowany jest na jesień 2017.

Paulina Przybysz przeszło dwie dekady zachwyca głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień m.in. Fryderyków i Superjedynek.