Paulo Londra imprezuje z A Boogie Wit da Hoodie

27 września 2019
ok. 2 minut czytania

Paulo Londra, jeden z najchętniej słuchanych twórców muzyki latynoskiej, połączył siły z A Boogie Wit Da Hoodie, realizując singel „Party”. W napisaniu piosenki pomógł artystom stały producent Paula, Ovy On The Drums. Do utworu powstał teledysk, który w Nowym Jorku nakręcił Daniel Duran z 2 Wolves Films.

– Współpraca z A Boogie Wit Da Hoodie szalenie mnie ucieszyła – przyznał Paulo Londra. – Dodał do piosenki swój unikatowy styl i fantastyczny flow.

– Oszalałem z radości, gdy Paulo Londra do mnie zadzwonił – zapewnia A Boogie Wit Da Hoodie. – Niedawno stałem się jego wielkim fanem i cieszę się, że mogłem wziąć udział w tej piosence.

Paulo Londra przygodę ze sceną zaczął od freestyl’owych bitew w Corrientes, w Argentynie, a dziś za sprawą wyjątkowych tekstów i unikatowego brzmienia jest czołowym przedstawicielem trapu i urban. Napisał wszystkie 18 piosenek, które znalazły się na jego debiutanckim albumie „Homerun” z maja 2019 roku. W niespełna miesiąc, łączna liczba streamów płyty przekroczyła miliard. Krążek, którego producentem wykonawczym był Ovy On The Drums, zawiera przebój „Adan y Eva” oraz kooperacje z takimi supergwiazdami jak De La Ghetto, Justin Quiles czy Lenny Tavarez.

21-letni artysta ma łącznie ponad miliard odsłon na oficjalnym kanale na YouTube i występował na największych scenach na świecie, w tym na Lollapaloozie w Chile i Argentynie. Obecnie odbywa trasę po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii. Niedawno można go było usłyszeć w piosence „Nothing On You” Eda Sheerana z jego bestsellerowej płyty „No.6 Collaborations Project”.

Wychowany na Bronksie Artist Dubose lepiej znany jest jako A Boogie Wit Da Hoodie. Na rapowej scenie zaistniał za sprawą przełomowego singla „Still Think About You”, który promował jego debiutancki mixtape „Artist” z 2016 roku. Młody gwiazdor wydał też pokryty potrójną platyną przebój „Drowning” feat. Kodak Black, a także platynowe single „Jungle” i „Timeless”. Jesienią 2017 roku A Boogie wydał debiutancki album „The Bigger Artist”, który szybko dostał się do top 5 notowania Billboard Top 200. Łatwo zrozumieć, czemu „New York Times” nazwał go najbardziej obiecującym młodym raperem z Nowego Jorku. Pod koniec 2018 roku A Boogie zdobył nominację do nagrody BET w kategorii Najlepszy nowy artysta, a także wydał drugą, również pokrytą złotem, płytę „Hoodie SZN”.