Paweł Domagała mówi \”Milcz\”

19 stycznia 2021
ok. 2 minut czytania

Domagała jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą obrazu \”Na chwilę, na zawsze\”. Artystę zobaczymy także na ekranie, obok Martyny Byczkowskiej, znanej z brawurowej roli w serialu Netfliksa \”W głębi lasu\”, oraz m.in. Olafa Lubaszenki, Kingi Preis czy Ireneusza Czopa. Paweł Domagała zaśpiewał ponadto promująca produkcję piosenkę \”Milcz\”, do której teledysk opublikował dziś, w dniu swoich urodzin.

\”Na chwilę, na zawsze\” opowiada o spotkaniu rockmana i wschodzącej piosenkarki – wkrótce w kinach. – To film, w którym główną rolę grają uczucia – mówi Domagała. – Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win.

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Premiera planowana jest na ten rok.