Paweł Domagała wraca do śpiewania

3 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Do sieci trafił utwór \”Wracaj\” zrealizowany we współpracy z Łukaszem Borowieckim. Za reżyserię, zdjęcia i montaż teledysku odpowiada Paweł Łukomski, który wcześniej pracował z Domagałą przy klipach \”Weź nie pytaj\”, \”Wystarczę ja\” i \”Popatrz na mnie\”.

\”Wracaj\” zapowiada tak samo zatytułowany album – trzeci zrealizowany wspólnie przez Pawła Domagałę i Łukasza Borowieckiego. – To powrót do pierwszych dojrzałych uczuć, do bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez kompromisów ze światem – mówi Domagała.

– To też powrót do muzycznej prostoty. Będą też nawiązania do amerykańskiej muzyki gitarowej i folku – dodaje Borowiecki.

Płyta \”Wracaj\” ukaże się 20 listopada 2020 roku. Album można zamawiać już teraz pod tym adresem.

Paweł Domagała zagrał ostatnio w filmach \”7 rzeczy, których nie wiecie o facetach\”, \”Gotowi na wszystko. Exterminator\” oraz \”Serce nie sługa\”. Jego ostatni album \”1984\” z 2018 roku był promowany przez piosenkę \”Weź nie pytaj\”, która w serwisie YouTube ma już ponad 120 milionów odtworzeń. Artysta nagrał także piosenkę przewodnią do serialu \”Żmijowisko\”, w którym zagrał główną rolę.