Percival na żywo z muzyką z „Wiedźmina”

16 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

Zespół Percival jako współtwórca ścieżki dźwiękowej do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zaprezentuje utwory, w ich oryginalnej wersji, podczas 13 ekskluzywnych show na terenie całej Polski.

Widowiska wzbogacone o wizualizacje oraz oprawę artystyczną Teatru Avatar, to niezwykła gratka dla graczy oraz fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego. Podczas występów będzie można usłyszeć utwory w ich oryginalnej wersji, które zespół przearanżował we współpracy z Mikołajem Stroińskim i Marcinem Przybyłowiczem specjalnie do celów trzeciej części gry oraz jej późniejszych dodatków „Heart Of Stones” i „Blood and Wine”.

Członkowie zespołu w trakcie występów będą ubrani w stroje będące rekonstrukcją odzieży z okresu wczesnego średniowiecza. Repertuar będzie wykonywany na dawnych instrumentach, a całość zostanie oprawiona wizualizacjami z gry oraz specjalnie przygotowaną scenografią.

Tournée „Wild Hunt Live” zespołu Percival, rozpocznie się koncertem w Warszawie 14 lutego w Kinie Elektronik, a zakończy 26 marca w Filharmonii Lubelskiej.

Oto harmonogram występów:

14 lutego – Warszawa, Kino Elektronik
15 lutego – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
16 lutego – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
18 lutego – Kraków, Kijów.Centrum
19 lutego – Katowice, Kinoteatr Rialto
04 marca – Wrocław, Sala Koncertowa Impart
05 marca – Poznań, C.K. Zamek
21 marca – Łódź, Filharmonia Łódzka
22 marca – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
23 marca – Szczecinek, Kino “Wolność”
24 marca – Toruń,Dwór Artusa
25 marca – Toruń, Dwór Artusa

Bilety na koncerty dostępne są na terenie całej Polski w sieciach sprzedaży oraz kasach biletowych.