Perfect Son debiutuje w Sub Pop

18 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

Tobiasz Biliński, występujący pod pseudonimem Perfect Son, jest pierwszym Polakiem, który trafił pod opiekę legendarnej oficyny z Seattle. „Cast” to dziesięciorozdziałowa opowieść o mocy drzemiącej w człowieku, która pozwala mu wytrwać w walce z własnymi demonami, słabościami i przeszłością. To dokumentacja trudnej drogi, którą warto pokonać, by móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Wydawnictwo promuje singiel „Promises”. Klip nawiązuje do legendy o Golemie i mitu o Pigmalionie i Galatei. Przedstawia historię niezwykłej miłości, uchwyconą w nieokreślonym czasie. Odizolowana, niezdolna do koegzystencji bohaterka tworzy sobie partnera, humanoida. Klip wyreżyserował Jarek Tokarski.

Perfect Son jest jednym z wykonawców tegorocznej edycji OFF Festivalu. W Katowicach wystąpią również: Aldous Harding, Neneh Cherry, Electric Wizard, Loyle Carner, Lotic: Endless Power, Phum Viphurit, Black Midi, SAMA’, Daughters, The Gaslamp Killer, The Comet Is Coming, Perfect Son, Boogarins, Lebanon Hanover oraz Bamba Pana & Makaveli.

OFF Festival Katowice 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów.