Perkusista Mastodon wrócił w \”Grze o tron\”

19 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Perkusista Brann Dailor, a także dwóch innych członków bandu, Bill Kelliher i Brent Hinds, zagrali w 5. sezonie produkcji. Teraz Dailor wrócił w najnowszej odsłonie i wcielił się w jednego z Białych Wędrowców. Była to oczywiście epizodyczna rola. Zdjęcie z muzykiem, choć słabej jakości, można obejrzeć tutaj.

Przypomnijmy, że \”Gra o tron\” to amerykański serial fantasy stworzony na podstawie \”Pieśni lodu i ognia\” autorstwa amerykańskiego pisarza George\’a R. R. Martina.

Siedem nowych odcinków można oglądać od 16 lipca. Do swych ról wrócili Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner. Gościnnie pojawi się popularny angielski wokalista, Ed Sheeran. Ekipa pracowała głównie w Irlandii Północnej, ale również w Hiszpanii i Islandii. Ostatnia, ósma cześć składać będzie się z 6 epizodów.

Mastodon wydał 31 marca 2017 roku płytę \”Emperor Of Sand\”. W ramach promocji dzieła, kapela zagrała 4 lipca w gdańskim klubie B90. Brann Dailor współtworzy też kapelę Arcadea, która w czerwcu wydała imienny debiut.