Perry Farrell: Lollapalooza wkrótce powróci

22 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

Można powiedzieć nawet, że Perry Farrell ma podwójną dawkę dobrych wiadomości. Muzyk, a ostatnio przede wszystkim organizator jednego z największych festiwali na świecie obie dobre wiadomości przekazał z pomocą Twittera.

– Trzymam w ręce moją licencję na imprezowanie! To mój dowód szczepienia na COVID-19 – oświadczył frontman Jane\’s Addiction. – Do zobaczenia na Lollapaloozie – wkrótce.

W 2020 roku festiwal został odwołany, a w zamian za to przygotowano wirtualne wydarzenia. Niedawno twórca mówił o organizacji serii koncertów w nieco mniejszej skali niż normalna Lollapalooza.

Lollapalooza swoją historie rozpoczęła od pożegnalnej trasy Jane\’s Addiction w 1991 roku. Potem przybrała formę stacjonarną w Chicago, a następnie impreza rozrosła się do rozmiarów międzynarodowych. Lokalne wersje imprezy odbyły się m.in. w Buenos Aires, São Paulo, Paryżu czy Berlinie.

My heart smiled a little more this morning. We’re growing closer. pic.twitter.com/jSEU4gKmnR— Perry Farrell (@perryfarrell) March 20, 2021