Pete Burns ostrzega przed chirurgią plastyczną

26 stycznia 2007
ok. 1 minuta czytania

Wokalista zespołu Dead or Alive twierdzi, że dr Maurizio Viel z Londyńskiego Centrum Chirurgii Plastycznej nie wykonał zabiegu prawidłowo. Artysta poddał się operacji w 2000 roku i utrzymuje, że musiał walczyć z wieloma uciążliwymi skutkami ubocznymi. Ujawnił także, że groziła mu amputacja warg.

– To, co mi się przydarzyło, było gorsze od koszmaru – wyznaje Burns. – Nie byłem w stanie prowadzić normalnego życia. Nie wychodziłem z domu, bo byłem spuchnięty, a z ran lała mi się ropa. Popadłem w depresję, miałem nawet myśli samobójcze. Sobie nie mogę już pomóc, ale mam nadzieję, że przestrzegłem innych przed niewłaściwym lekarzem. Wokalista nakręcił
telewizyjny dokument, w którym opowiadał o komplikacjach związanych z licznymi operacjami plastycznymi, którym się poddał.

Przypomnijmy, że w 2006 roku Burns wystąpił w brytyjskiej edycji reality show „Celebrity Big Brother”. Po zakończeniu programu, do sklepów trafiła reedycja najpopularniejszego singla Dead or Alive – „You Spin Me Round (Like a Record)”.