Pete Doherty wypiera się ojcostwa

20 stycznia 2008
ok. 2 minut czytania

Muzyk jest podobno ojcem dziecka, którego spodziewa się 20-letnia Laura McLaughlin.

Para miała spędzić wspólnie weekend, podczas którego McLaughlin nie tylko straciła dziewictwo, ale również zaszła w ciążę.

Będąca w trzecim miesiącu błogosławionego stanu dziewczyna domaga się, aby jej kochanek uznał przyszłego potomka.

– To jest dziecko Pete’a – zapewnia Laura na łamach magazynu „News Of The World”. – Nie ma co do tego wątpliwości. Byłam dziewicą, kiedy go spotkałam i kiedy uprawialiśmy seks. On wie o tym dziecku. Powiedziałam mu o nim, kiedy tylko sama się dowiedziałam, niedługo po świętach.

McLaughlin, chrześnica słynnego piłkarskiego menadżera Alexa Fergusona, zapewnia, że spędzony w towarzystwie Doherty’ego weekend był czymś więcej, niż tylko serią erotycznych zabaw.

– Nie chodziło tylko o seks – czytamy. – Tuliliśmy się, oglądając film „Wirujący seks” i odbyliśmy wiele głębokich, znaczących rozmów. Czułam się, jakby Pete był moim chłopakiem. Powiedział mi, że lubi mnie, bo jestem inteligentna i bezpośrednia, a jednocześnie słodka i niewinna. Powiedział, że jestem przeciwieństwem Kate Moss. Kiedy rozstawaliśmy się w niedzielę wieczór, dał mi poczucie, że to nie koniec. Ale to był koniec.

Sam Doherty stanowczo wypiera się nie tylko ojcostwa, ale również jakiejkolwiek więzi z 20-latką.

– Pete nie ma pojęcia, kim jest ta dziewczyna – zapewnia przedstawiciel muzyka.

W październiku 2007 ukazał się album „Shotter’s Nation”, który Pete Doherty nagrał wraz z zespołem Babyshambles.