Pharrell znów śpiewa dla minionków

9 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu \”Minionki rozrabiają\” (\”Despicable Me 2\”) nagrał swój ominowanego do Oscara megaprzebój \”Happy\”. Teraz do kolejnej odsłony przygód Gru i Minionków przygotował utwór \”Yellow Light\”. Piosenkę można znaleźć na iTunes.

Obraz \”Gru, Dru i Minionki\” przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru – bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay \”Girl\” z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu \”Ukryta działania\” (\”Hidden Figures\”) z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.