Phylicia Rashad i Will Smith w nowym klipie Drake’a

3 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Reżyserię zajęła się Karena Evans, która ma już na koncie teledyski „Nice For What”, „God’s Plan” czy „I’m Upset”. Klip nagrano w Nowym Orleanie. Phylicia Rashad gra w teledysku mamę dziewczyny Drake’a. Ponadto w klipie pojawiają się odpowiedzialny za akcję #InMyFeelingsChallenge Shiggy oraz La La Anthony, Yung Miami czy Big Freedia.

Akcja #InMyFeelingsChallenge polegająca na tym, że różne osoby wyskakują z auta i tańczą podczas gdy auto jedzie przyczyniła się do popularności piosenki, ale też jest dość niebezpieczna. Jedna osoba na Florydzie już została ranna z tego powodu.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. W 2013 roku ukazał się jego kolejny krążek „Nothing Was the Same”. Wydana w 2016 roku płyta „Views” spędziła 13 tygodni na szczycie notowania Billboard 200 i jako pierwsza w historii odnotowała miliard odtworzeń w serwisie Apple Music. W roku 2018 raper wydał album „Scorpion”.