Pierwsza angielskojęzyczna płyta k-popowego zespołu Monsta X

14 lutego 2020
ok. 1 minuta czytania

– Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową płytą w języku angielskim – zapowiadali muzycy. – To walentynkowy prezent dla wszystkich naszych Monbebe (nazwa grupy fanów Monsta X), którzy są z nami o każdej porze dnia i nocy. Ten album opowiada o związkach i rzeczach, z którymi musimy sobie radzić na co dzień. Mamy nadzieję, że nasi Monbebe pokochają tę płytę i powiedzą o niej swoim znajomym. Koniec końców chodzi tylko o miłość (ang. „It’s All About Luv”).

Wersja deluxe zawiera 88-stronicowy photobook, 2 losowe zdjęcia członka zespołu, książeczkę z tekstami piosenek, zdjęcie zespołu i plakat. Wersja CD zawiera 40-stronicowy książeczkę, plakat i zdjęcie zespołu (inne niż w wersji deluxe). Wersja winylowa zawiera 16-stronicową książeczkę i plakat. W ramach bonusu fani znajdą remiks nagrania „Who Do You Love?” z udziałem Frencha Montany w remiksie will.i.am-a.

W poprzednim roku Monsta X konsekwentnie odnosili sukcesy w branży muzycznej. Po występie w Las Vegas na festiwalu Life Is Beautiful, uzyskali status pierwszej K-popowej grupy, która grała na poważnym festiwalu w Stanach Zjednoczonych i jako pierwszy zespół z tego podgatunku wystąpili na scenie iHeartRadio Music Festival. Oprócz tego pojawili się w Good Morning America, Jimmy Kimmel Live! oraz podczas The Ellen DeGeneres Show.

Longplay można znaleźć pod tym adresem.