Pierwsza piosenka Sade od 7 lat

6 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Nagranie „Flower of the Universe” jest pierwszym odkąd w 2011 roku Sade wydała „The Ultimate Collection” z niepublikowanymi numerami. Piosenki można posłuchać poniżej.

Na soundtrack trafią ponadto piosenki takich wykonawców jak Sia, Kehlani, Demi Lovato czy DJ Khaled. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 9 marca.

Dzieło stanowi adaptację powieści autorstwa Madeleine L’Engle. Bohaterami książki są Meg Murry (Storm Reid) i jej brat geniusz, Charles Wallace oraz kolega z klasy Calvin O’Keefe. Pewnego dnia w ich domu pojawia się nieziemska postać, która twierdzi, że zboczyła z kursu czasu. Ojciec Meg (Chris Pine), który eksperymentował z podróżami w czasie, nagle znika. Meg, Charles i ich przyjaciel wyruszają na poszukiwania.

Oprah Winfrey występuje jako pani Which, jedna z trzech kobiet, które pomagają dzieciom podczas niezwykłej wyprawy. Mindy Kaling i Reese Witherspoon portretują odpowiednio panią Who i panią Whatsit.

W obsadzie znaleźli się ponadto Gugu Mbatha-Raw, Zach Galifianakis, André Holland, Levi Miller, Deric McCabe, Bellamy Young, Rowan Blanchard i Will McCormack.

Scenariusz napisała Jennifer Lee, współreżyserka „Krainy lodu”. Premiera, także w Polsce, planowana jest na 9 marca 2018 roku.

Sade to autorka przebojów „Smooth Operator”, „Your Love Is King” czy „The Sweetest Taboo”. Jej ostatni regularny album to „Soldier of Love” z 2010 roku.