Pink mści się z Eminemem

26 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka i raper mają już na koncie kooperację. W 2010 roku nagrali razem utwór „Won’t Back Down”. Po 7 latach postanowili znów zrobić coś razem. Do nagrania zatytułowanego „Revenge” podobno powstał już klip, który fani powinni poznać niebawem.

Numer powinien trafić na nadchodzący album wokalistki, „Beautiful Trauma”. Longplay ukaże się 13 października. Pierwszym singlem z krążka jest „What About Us”. Teledysk do piosenki można obejrzeć tutaj.

Dorobek Pink wieńczy album „The Truth About Love” z 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę „rose ave.” projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem. Amerykanka wypuściła też singel „Just Like Fire”, który powstał na potrzeby filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” („Alice Through the Looking Glass”).

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów. Zadebiutował w 1996 roku longplayem „Infinite” (1996). Od tego czasu wydał jeszcze siedem kolejnych płyt, z których ostatnia to „The Marshall Mathers LP 2” z 2013 roku. Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.