Piotr Zioła śpiewa z Flirtini

20 grudnia 2016
ok. 2 minut czytania

Piosenka zatytułowana „Bilet” jest kolejną promującą nadchodzącą kompilację. Wcześniej mieliśmy okazję poznać np. „Ulotne” Klaudii Szafrańskiej i Enzu oraz „Mapy”, które zrealizowali Flirtini i Natalia Nykiel.

Wideo do singla „Bilet” nakręcił Piotr Sawicki. W klipie widzimy mężczyznę podczas wyprawy. Zerkając co chwilę w mapę, mija surowe krajobrazy, aż dociera do pewnego budynku. Z efektem można zapoznać się tutaj. Twórcy zapowiadają ciąg dalszy.

Składanka „Heartbreaks & Promises vol.3” promuje najświeższe nurty w muzyce miejskiej. Tym razem do projektu obok czołówki polskich producentów sceny elektronicznej, zostali zaproszeni także uznani rodzimi wokaliści jak Klaudia Szafrańska z Xxanaxx, Iza Lach, Natalia Nykiel, Justyna Święs z The Dumplings, Piotr Zioła, Paulina Przybysz czy Reni Jusis. Zestaw wypełnia 16 utworów, nad którym przez rok pracowało 40 artystów. Premiera została wyznaczona na 21 grudnia. Wydawcą jest Asfalt Records.

Oto tracklista:
Klaudia Szafrańska / ENZU – „Ulotne”
Michał Sobierajski / Suwal – „Szukam”
SONAR / Buslav – „Dzisiaj”
Natalia Nykiel / Flirtini – „Mapy”
Justyna Święs / Klaves – „Gabriel”
Ras / Homex / Globalny Odlot – „Szanse”
Julia Wieniawa / Zeppy Zep – „Na zawsze”
SoDrumatic / Sarcast – „Muszę wyjść”
Iza Lach / Pepe. – „Sukienka”
Gedz / Otsochodzi / Pham – „uberPOP”
Piotr Zioła / Flirtini – „Bilet”
Małe Miasta / Rosalie. – „Blisko”
KaCeZet / Err Bits – „Cień”
WÜ / Reni Jusis / BARANOVSKI – „Donikąd”
VNM / Spisek Jednego – „Książki”
Paulina Przybysz / Kroki – „Moves”

Piotr Zioła to wokalista i kompozytor, który charakteryzuje się oryginalną, dojrzałą barwą głosu. Mocno inspirują go lata 50. i 60. Zadebiutował płytą „Revolving Door” wiosną 2016 roku.

Artystę można było usłyszeć w piosence „Przyjmij brak” zespołu Rysy, gdzie wystąpił razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings i najnowszej płycie Wojtka Mazolewskiego „Chaos pełen idei”.

Flirtini to duet producentów/DJ-ów, który tworzą Jan „Jedynak” Porębski i Kamil „Ment” Kraszewski (także Rasmentalism).