Pitbull i Fifth Harmony prezentują gorące „Por Favor”

28 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

W klipie widzimy Pitbulla kuszonego przez zmysłową Azjatkę. Z kolei Fifth Harmony wykonują zmysłowe chórki w czerwonym powieszeniu. Wideo można obejrzeć poniżej.

„Por Favor” to pierwszy numer Pitbulla od 7 miesięcy. Raper i Fifth Harmony wykonali premierowo piosenkę pod koniec października, podczas gali Latin American Music Awards.

Grająca mieszankę popu i R&B formacja Fifth Harmony została stworzona w amerykańskim programie „X Factor”. Kwintet zadebiutował wydawnictwem „Reflection” w 2015 roku, który na Wyspach pokrył się złotem. Drugi album, „7/27”, ukazał się w maju 2016 roku. Promowały go single „All In My Head (Flex)” i „Work From Home”. Trzeci imienny krążek, nagrany już przez zespół jako kwartet miał premierę w sierpniu 2017 roku.

W grudniu 2016 roku, po ponad 4 latach współpracy, z zespołu odeszła piąta członkini, Camila Cabello. Z Pitbullem mająca kubańskie korzenie wokalistka nagrała kawałek „Hey Ma” do filmu „Szybcy i wściekli 8”.

Armando Christian Pérez, jak naprawdę nazywa się pochodzący z Florydy Pitbull, w marcu 2017 roku wydał nową płytę „Climate Change”. Na koncie ma hity „I Know You Want Me (Calle Ocho)”, „Hotel Room Service”, „Hey Baby (Drop It to the Floor)”, „Give Me Everything”, Back in Time”, „Feel This Moment”, „Timber” czy „Fireball”.