Pitbull, Jennifer Lopez i Cláudia Leitte czekają na mundial

17 maja 2014
ok. 1 minuta czytania

Kawałek trafił na składankę „One Love, One Rhythm – The 2014 FIFA World Cup Official Album”, która ukazała się 12 maja. W zestawie znalazły się również numery Ricky’ego Martina, Shakiry, Santany i Wyclef Jeana.

Teledysk do utworu „We Are One (Ole Ola)” wyreżyserował Ben Mor. W klipie, inspirowanym karnawałem, z fragmentami meczów piłkarskich przeplatają się scenki, w których Pitbull, Jennifer Lopez i Cláudia Leitte śpiewają i tańczą na ulicach Brazylii. Z teledyskiem do oficjalnego hymnu nadchodzącego mundialu można zapoznać się pod tym adresem.

Pitbull, Jennifer Lopez i brazylijska artystka Cláudia Leitte wykonają „We Are One (Ole, Ola)” podczas ceremonii otwarcia piłkarskiej imprezy, która rozpocznie się 12 czerwca w Sao Paulo.

Dyskografię Pitbulla zamyka album „Global Warming” z 2012 roku.

Ostatnim krążkiem w dorobku Jennifer Lopez jest longplay „Love?” z 2011 roku. W tym roku ukaże się „A.K.A.” – najnowsza płyta wokalistki i aktorki. Ostatnim filmem, w którym można było podziwiać Amerykankę, jest „Parker” z 2013 roku. Na swoją premierę czeka obraz „The Boy Next Door”, w którym u boku Lopez grają Kristin Chenoweth i John Corbett.