Pitbull nagrywa i imprezuje z pingwinami

23 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Numer powstał do filmu „Pingwiny z Madagaskaru”. W towarzyszącym nagraniu klipie nie zabrakło bohaterów nadchodzącej animacji. Sympatyczne nieloty pojawiają się np. w studiu, w którym nagrywa Pitbull. Teledysk można zobaczyć pod tym adresem.

Najnowsza pełnometrażowa wersja przygód pingwinów ujawni ich drugą tożsamość – sprytnych agentów. W filmie, za którego reżyserię odpowiadają Simon J. Smith („Film o pszczołach”) i Eric Darnell („Madagaskar 3”), usłyszymy głosy całej plejady gwiazd, w tym Johna Malkovicha, Andy’ego Richtera, Toma McGratha, Chrisa Millera, Kena Jeonga, Annet Mahendru i Petera Stormare oraz Benedicta Cumberbatcha.

Do kin w Polsce obraz trafi 30 stycznia 2015 roku.

Piosenka „Celebrate” zapowiada także płytę muzyka z Miami. Krążek zatytułowany „Globalization” ukaże się 25 listopada. Do współpracy nad materiałem artysta zaprosił takich wykonawców jak Chris Brown, Jennifer Lopez, Sean Paul i Jason Derulo.

W zestawie znajdą się utwory „Fireball” z udziałem Johna Ryana, „Wild Wild Love” z G.R.L. oraz hymn tegorocznego Mundialu w Brazylii „We Are One (Ole, Ola)”.

W listopadzie 2012 roku Pitbull wydał album „Global Warming”.