Pitbull przerabia Toto na potrzeby „Aquamana”

15 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Piosenka jest dość frywolną przeróbką klasycznej kompozycji Toto „Africa”. Pitbull rapuje, a słynny refren wyśpiewuje Rhea.

W filmie „Aquaman” grają Jason Momoa jako tytułowy bohater, Amber Heard jako jego żona Mera, Nicole Kidman jako matka Aquamana, Temuera Morrison jako ojciec i Willem Dafoe jako jego doradca, dr Nuidis Vulko. Ponadto Patrick Wilson wystąpi w roli złego brata imieniem Ocean Master oraz Yahya Abdul-Mateen II w roli klasycznego czarnego charakteru imieniem Black Manta. Dolph Lundgren wcieli się w króla Nereusa, który twierdzi, że Mera należy do niego i chce zabić Aquamana a Ludi Lin gra przywódcę armii Atlantis znanej Men-of-War i zaufanego sprzymierzeńca Aquamana.

Za reżyserię odpowiada James Wan. Scenariusz napisali David Leslie Johnson, Will Beall i Kurt Johnstad na podstawie projektu Geoffa Johnsa. Premiera planowana jest na 21 grudnia 2018 roku.

Aquaman pojawił się w komiksach w 1941 roku. Od tego czasu przechodził wiele przemian, ale zawsze charakteryzował się umiejętnością oddychania pod wodą, bardzo szybkiego pływania i także więzią z fauną morską.

Pitbull o tyle ma prawo wypowiadać się na temat oceanów, że jest ambasadorem wody w ONZ. Armando Christian Pérez, jak naprawdę nazywa się pochodzący z Florydy Pitbull, w marcu 2017 roku wydał płytę „Climate Change”. Na koncie ma hity „I Know You Want Me (Calle Ocho)”, „Hotel Room Service”, „Hey Baby (Drop It to the Floor)”, „Give Me Everything”, Back in Time”, „Feel This Moment”, „Timber” czy „Fireball”.