„Pitch Perfect 3”: DJ Khaled z dziewczynami z The Bellas

19 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

W zaprezentowanym wideo reżyserka Trish Sie zabiera nas za kulisy produkcji. W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Ruby Rose, Brittany Snow, Anna Camp, Alexis Knapp i Hailee Steinfeld. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że tym razem czeka nas światowa trasa śpiewających dziewczyn oraz popis DJ-a Khaleda. – On jest prawdziwym żywiołem – przekonuje Sie. Teaser ukazujący fragmenty filmu i zdjęcia z planu, w tym z ostatniego dnia, można obejrzeć tutaj.

Trish Sie kręci na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike’a White’a i Dany’ego Foksa. Premierę zaplanowano na 22 grudnia 2017 roku.

Przypomnijmy, że seria „Pitch Perfect” opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłości.

23 czerwca ukaże się nowa płyta DJ-a Khaleda, „Grateful”. Wśród gości na albumie pojawią się Rihanna, Drake, Chance the Rapper, Justin Bieber, Quavo z Migos i Lil Wayne. Poprzedni longplay rezydującego w Miami DJ-a, rapera i producenta to „Major Key” z lipca 2016 roku.