Placebo świętuje jubileusz na Torwarze

14 marca 2016
ok. 1 minuta czytania

Pierwsza część trasy „20 Years of Placebo” rozpocznie się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016. Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. – Powiem, że setlista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram – mówi Brian Molko. – Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, co fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20. rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak „Pure Morning” czy „Nancy Boy”, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty. Mamy też kilka niespodzianek.

Placebo we współpracy z Ticketmaster umożliwi fanom zakup biletów w trwającej 48 godzin przedsprzedaży. Przedsprzedaż ruszy w środę 16 marca o 10.00, a sprzedaż ogólna w piątek 18 marca o 10.00.

Bilety w cenie od 179 zł dostępne będą na LiveNation.pl.